Oferta Monebay.pl

Proponujemy innowacyjne rozwiązania dla osób prywatnych oraz firm. Jesteśmy platformą finansową, która posiada bazę inwestorów pozabankowych. Dajemy możliwość uzyskania pożyczki w każdej sytuacji. Wpisy w bazach BIK, KRD oraz zajęcia komornicze nie muszą stanowić przeszkody, aby otrzymać środki finansowe. Dzięki specyfice działania naszego serwisu nie musisz martwić, martwić poszukiwaniem pożyczkodawców. Mamy ich u siebie - w naszej bazie. Wystarczy, że klient doda swój wniosek do naszego serwisu, potwierdzi swoje dane, a następnie prześlemy wniosek do wybranych pożyczkodawców. Takie rozwiązania są bardzo konkurencyjne oraz co najważniejsze - korzystne dla naszych klientów.

Wygoda:

 - minimum formalności

- przejrzyste zasady

- miła obsługa klienta

- możliwość opóźnienia rat

- korzystne warunki

Skuteczność:

- własna baza inwestorów

- wysoka konwersja ofert

- zespół profesjonalistów

- doświadczenie w branży

- indywidualna oferta

 

Korzystne warunki pożyczek w Monebay

Każdy potencjalny pożyczkobiorca stara się znaleźć ofertę, która pod względem kosztów będzie najbardziej opłacalna. W dobie internetu porównywarek kredytowych nie brakuje, jednak warto się zastanowić nad ideą takich serwisów. Zazwyczaj najbardziej opłacona reklama to taka, która jest najwyżej w danym zestawieniu i niekoniecznie jest najkorzystniejszym rozwiązaniem. Nasi specjaliści pomogą zawsze dobrać rozwiązania indywidualnie do danego przypadku. Z racji faktu, iż posiadamy bazę inwestorów oraz spore doświadczenie na rynku finansowym to jesteśmy w stanie dobrać ofertę dla każdego, niezależnie od aktualnej sytuacji.

Pożyczki pozabankowe w każdej sytuacji

Wiele osób posiadających wpisy w rejestrach BIK i KRD posiada spory problem z otrzymaniem wsparcia finansowego, ponieważ tradycyjne banki odrzucają ich aplikację. Jest to spowodowane ściśle określonym regulaminem takich instytucji. Takie osoby poszukują alternatyw i szukają rozwiązań na własną rękę. Rynek pożyczek pozabankowych jest rozwiązaniem tego problemu. Przynajmniej w teorii. Sporo firm zapewnia możliwość otrzymania pożyczki bez rejestrów, jednak rzadko, która firma daję realną szansę. Monebay to serwis skupiający licznych pożyczkodawców, których interesuje przede wszystkim spłata zaciągniętego zobowiązania, więc wpisy w bazach dłużników nie muszą być przeszkodą w celu otrzymania wsparcia finansowego.

Jasne zasady korzystania z oferty

Serwis Monebay jest niezwykle prosty w obsłudze. Wystarczy jedynie złożyć wniosek, skontaktować się z przydzielonym opiekunem, aby potwierdzić dane i poczekać na konwersję w postaci kontaktu ze strony pożyczkodawcy. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nasi klienci nie muszą samodzielnie przeglądać ofert ani ich analizować. Dopasowaniem inwestora zajmie się nasza platforma oraz nasi doradcy. Kwestie formalności można załatwić zdalnie za pomocą internetu oraz telefonu bez konieczności wychodzenia z domu.